Новий візит «Епіцентра» на «Київгуму»
24.06.2019

У пятницю, 21 червня, «Київгума» знову зустрічала представників національної мережі торговельних центрів «Епіцентр». До цього представники компанії вже відвідували наше підприємство, але саме цей візит зібрав найбільше відвідувачів. Цього разу гостями стали близько 20 керівників та менеджерів «Епіцентру».

Спершу гостям продемонстрували товарний асортимент «Київгуми» під час насиченої екскурсії до шоу-руму. Багато хто з відвідувачів зізнавався, що таке різноманіття продукції навіть уявити було важко. Крім цього, в шоу-румі представники «Епіцентру» дізнались багато чого цікавого про історію заснування «Київгуми», про її економічні досягнення та визнання в стількох країнах світу.

Після шоу-руму гостям показали й найцікавіше – процеси виготовлення товарів з гуми, латексу, силікону та ПВХ. Масштаби виробництва, його чіткість та злагодженість, а також стовідсотковий професіоналізм працівників цехів щиро вразили усіх відвідувачів.

«Київгума» щиро вдячна «Епіцентру» за візит. Упевнені, що саме завдяки таким екскурсіям наші партнери якнайкраще зорієнтуються у можливостях нашого підприємства. Ми завжди можемо виконати й індивідуальні замовлення, або ж виготовити товари під власними торговими марками наших партнерів. Такий формат співпраці приносить беззаперечну вигоду для кожної зі сторін.

Останні новини
Дані успішно відправлені