НОВИНКИ СИЛІКОНОВОГО АСОРТИМЕНТУ
21.12.2016

     Раді повідомити Вам, що в цьому місяці «Київгума» випустила новий вид продукції – силіконовий пористий шнур. 

   Шнури виготовляються з високоякісної силіконової пористої гумової суміші іноземного виробництва круглого та прямокутного перетину. Використовуються шнури в якості ущільнень різного виду з’єднань або амортизаційних прокладок. На відміну від шнурів з органічного каучуку силіконові пористі шнури стійкі до негативного впливу зовнішнього середовища та можут експлуатуватися в будь-яких умовах, в т.ч. при високих температурах (вище 120°С).

    Враховуючи той факт, що силіконові пористі шнури мають довготривалий строк експлуатації і стійкість до впливу агресивного середовища, вони широко використовуються в різних сферах промисловості в якості ущільнювачів гідравлічних та пневматичних систем.  Шнури з пористого силікону можуть використовуватися скрізь, де існує необхідність захисту порожнини від пилу та інших забруднень.

До особливостей шнурів з пористого силікону можна віднести:

• Тривалий строк експлуатації – до 8 років в якості матеріалу-ущільнювача.

• Рабоча температура від -50°С до +200°С (на протязі нетривалого часу до +250°С).

• Незалежно від умов експлуатації шнури з силікону не виділяють токсичних речовин.

• Не вступают в реакцію з агресивними речовинами: топливом, кислотами, лугами, спиртами, фенолами та мінеральними маслами.

• Газопроникність.

• Висока гнучкість та довговічність.

       Нагадуємо, що на підприємстві запроваджені системи менеджменту якості та управління безпекою, засновані на міжнародних стандартах. На сьогоднішній день, ТОВ «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), ДСТУ ISO 13485:2005 та міжнародні  ТUV SUD ISO 9001:2008 та TÜV Austria EN ISO 13485:2012.

 

Останні новини
Дані успішно відправлені