Оновлення обладнання-інноваційний етап розвитку компанії.
23.08.2017

SIMG 7331Час диктує свої умови, вимагає від виробничих підприємств заміни обладнання на нове, зміни технологічних процесів на більш прогресивні.

1 серпня на нашому підприємстві відбулася значна подія – встановлення нового обладнання в цеху виробництва формових виробів! 

    Монтаж п’яти пресів нового покоління (треба відзначити, що інвестиції в цей проект склали біля 800 тис. доларів США)проводився в жарку літню пору, але це не завадило виконанню таких масштабних планових робіт. SMG 7362
      При встановленні п’яти станцій по 18 тон (кожна по два преси) були також задіяні автокрани вантажопідйомністю 20 та 50 тон.

Монтаж та налагодження нових вакуумних пресів в найкоротший термін має дуже важливе значення для підприємства. 

sIMG 7406  З огляду на те, що медична пробка є затребуваною серед фармацевтичних компаній нашої країни та за її межами, збільшення потужностей дозволить нам в найкоротші терміни забезпечувати всіх замовників якісною продукцією в необхідному обсязі.

Впевнені, що введення в експлуатацію такого потрібного обладнання пройде успішно та в запланований строк.

А найголовніше – що все це стало можливим тільки завдяки злагодженій та професійній роботі всіх інженерних підрозділів: механослужби, ремонтно-будівельного участку, служби електрозабезпечення. Велика подяка всім хто приймав участь в цьому проекті.

 

 

Останні новини
Дані успішно відправлені