Партнер з Фінляндії на «Київгумі»
31.10.2018

26 жовтня ТОВ «Київгума» зустрічало чергового гостя: на цей раз до нас завітав Генеральний директор концерну «Teknikum»  ̶  найбільшого у Фінляндії підприємства з виробництва гумової продукції – Харрі Ойала. До складу очолюваної ним компанії входять три підприємства у Фінляндії, одне – в Китаї та ще одне в Угорщині.

Перша зустріч наших представників відбулася на торговому ярмарку постачальників «Alihankinta», котрий проходив у вересні в місті Тампере. «Teknikum» на цій експозиції презентували великий стенд, який постійно привертав увагу відвідувачів. Саме там Генеральний директор «Київгуми» запросив керівництво фінського концерну відвідати наші виробничі потужності.

Очолюваний Харрі Ойалою концерн був заснований більш ніж 120 років тому. Сьогодні його трудовий колектив налічує більше 700 співробітників. Така визначна потужність зробила це підприємство одним з найвидатніших виробництв у Північній Європі.

Приїзд очільника такого успішного та відомого підприємства – велика честь для «Київгуми». Ми продемонстрували поважному гостю наш шоу-рум та провели екскурсію на виробництво, де ознайомили його зі своїми досягненнями. Крім того, пан Ойала особисто познайомився з конструкторами нашої компанії, котрі займаються розробкою нових виробів та креслень на оснащення та відвідав наш інструментальний цех, аби на власні очі побачити наше високотехнологічне обладнання та сучасні станки для виготовлення п/ф. Після того ми показали фінському гостю й лабораторію, аби продемонструвати свої можливості щодо виготовлення нових рецептур.

Харрі Ойала був вражений масштабами, технологічними досягненнями та культурою виробництва «Київгуми». Підприємець зізнався, що таке сучасне підприємство гумової галузі в Україні стало для нього приємною несподіванкою.

Генеральний директор «Київгуми» також отримав запрошення побачити виробничі потужності фінської компанії. Зустріч на нашому підприємстві стала першим кроком до кооперації, про що вже почалися переговори.

«Київгума» щиро дякує пану Ойалі за візит! Ми завжди радо зустрічаємо всіх нових знайомих та потенційних партнерів, тож будемо раді бачити всіх на нашому підприємстві.

Останні новини
Дані успішно відправлені