Польська делегація на «Київгумі»
20.09.2019

Уже завтра відбудеться урочисте святкування Дня міста Бровари. Традиційно, до урочистостей долучаються й представники міст-побратимів. І звісно ж, поважні гості не можуть не завітати до «Київгуми» ̶ одного з найбільших підприємств та платників податків у Броварах. Тож вчора, 19-го вересня, ми зустрічали з візитом гостей з польського міста Красник. У складі делегації були депутати Повітової Ради Красницького Повіту Ришард Ірацкі та Тадеуш Дзюрда, а також депутат і голова Комісії з питань освіти, спорту, культури та промоції Яцек Дубєль.

Гостям з Польщі влаштували екскурсію підприємством, яка, за звичкою, почалася з шоу-руму. Там вони мали змогу ознайомитися з асортиментом продукції «Київгуми», з нашою історією та дізнатися про наші досягнення. Після цього полякам продемонстрували потужності підприємства під час візиту до виробничих цехів. Особливо їм сподобалось виробництво спринцівок, гумових грілок та балончиків до дитячих пустушок.

Польська делегація висловила щире захоплення масштабами нашого підприємства, нашими технологічними досягненнями та високим рівнем стандартів управління. Ми ж дякуємо гостям за візит та хочемо привітати наших колег та всіх броварчан з прийдешнім Днем міста! Впевнені, що спільними зусиллями всі ми зможемо зробити Бровари успішними та процвітаючими!

Останні новини
Дані успішно відправлені