Запрошуємо наших партнерів на MEDICA-2018
16.10.2018

Шановні партнери!

З 12 по 15 листопада в Дюссельдорфі (Німеччина) пройде чергова міжнародна виставка MEDICA-2018. Ця подія вважається однією з найбільш масштабних у сфері медицини: вже більше сорока років експозиція об’єднує найвідоміших світових виробників продукції медичного призначення та апаратури. На виставці презентують перевірене роками медобладнання і новітні розробки в медичній галузі, новинки фармацевтичної промисловості, одяг і меблі для лікарняних установ і т.д. Крім того, гості зможуть взяти участь у семінарах і конференціях, а також бути присутніми на презентаціях інноваційних технологій медичної сфери.

Цього року ТОВ «Київгума» вперше візьме участь в MEDICA-2018. Наша компанія презентуватиме свої товари медичного призначення, вироби тактичної медицини і продукцію, призначену для дітей. Знайти нас можна буде в холі 14\F13.

Ми будемо щиро раді бачити всіх партнерів нашого підприємства на своєму стенді. Якщо у Вас є відповідна потреба, «Київгума» зможе надати один безкоштовний квиток на виставку за попереднім запитом. Якщо Ви зацікавлені у відвідуванні MEDICA-2018, зв’яжіться з нашими представниками, які допоможуть Вам отримати квиток: info@kievguma.ua.

Останні новини
Дані успішно відправлені