Прорізування зубок: як допомогти малюкові?
03.08.2016

Зубки, що прорізаються це – те, з чим стикається кожен малюк у своєму житті. У цей період дитина тягне в рот всі предмети, які її оточують, а це небезпечно. Щоб не допустити травмування ясен малюка існує безліч прорізувачів для зубів, або так званих «масажерів для ясен», які не тільки знімають неприємні відчуття з ясен, але і сприяють прорізуванню зубів, розвитку нормального прикусу. Також, масажери для ясен добре розвивають дрібну моторику малюка. Можна з упевненістю сказати, що массажер для ясен – це необхідний засіб для малюка в цей важливий період. Але зіткнувшись з великим асортиментом, перед мамою стоїть нелегкий вибір.

Перше, на що варто звернути увагу, це форма і матеріал з якого він зроблений. Також потрібно врахувати вік дитини.

Для самих маленьких (до 6 місяців) рекомендують м’які і прості за формою масажери, щоб малюкові було легко і зручно тримати його в руці. У такому віці починається ріст перших нижніх і верхніх зубок і головне завдання прорізувача забезпечити ніжне масування, а не травмувати ніжні тканини. Для старших малюків підійдуть більш жорсткі масажери, в формі різних звіряток, щоб малюк не тільки відволікався від болю, але і міг масажувати їм свої бічні зубки.

Тепер спробуємо розібратися, якому матеріалу надати перевагу при виборі масажера. Сьогодні існує безліч різних матеріалів і їх комбінацій: силікон, гума (каучук), латекс, пластик (полімер), текстиль, дерево. Більшість батьків надають перевагу першим трьом, ось про них коротко і розповімо.

Багато мам часто плутають силікон з гумою, але насправді це не так. Силікон – не є натуральним матеріалом, це синтетичний полімер. Що стосується латексу – це натуральний матеріал (сік дерева Гевея), який пройшов технологічну підготовку. Також натуральним матеріалом є каучук, який утворюється з латексу. Вибираючи массажер для ясен важливо пам’ятати про принципові відмінності цих матеріалів.

Варто зазначити, що у кожного матеріалу є свої переваги і недоліки.

Массажер з латексу або натурального каучуку м’який та еластичний, але при цьому дуже міцний. Силіконовий массажер, хоч і більш жорсткий, але значно менш міцний, ніж латексний, тому при тривалому жуванні дитиною, є небезпека того, що маленький шматочок може відколотися і потрапити в дихальні шляхи малюка. Також до силікону легко прилипає пил і ворса, тому потрібно ретельно стежити за його чистотою. Є масажери для ясен з охолоджуючим ефектом, наповнені водою, але нерідко зустрічаються випадки, коли дитина прогризає його і невідома рідина потрапляє в організм малюка, а щодо якості води немає ніякої впевненості, оскільки у таких виробів, як правило, немає відповідного сертифіката якості, щодо внутрішнього наповнення. Вибираючи потрібну для Вашого малюка модель прорізувача, зверніть увагу на надмірно тверді його частини, так як вони можуть призвести до травми. Не беріть занадто яскраві відтінки, тому що барвники в їх складі можуть бути токсичними і приведуть до отруєння або алергічних реакцій.

Перед придбанням масажера для ясен зверніть увагу на країну–виробника, тому, що левова частка дитячих товарів на ринку, на жаль, азіатського виробництва, а до складу таких товарів можуть входить хімічні речовини. Тому уважно читайте склад і інформацію про країну-виробника і, якщо це сумнівний виробник – задумайтеся, чи варто наражати на небезпеку здоров’я Вашого малюка. Краще придбати масажери для ясен, виготовлені в Україні, в якості і безпечності яких Ви не будете сумніватися, а ціна стане для вас приємним сюрпризом.

Єдиним українським виробником товарів для дітей є ТОВ «Київгума». Головною перевагою массажерів для ясен «Київгума», є те, що вони не містять добавок і барвників, оскільки вони виготовлені з чистого натурального каучуку. Виріб має прозорий медовий відтінок. Завдяки безпечному складу масажери для ясен «Київгума» можна використовувати дітям з самого народження. Вони мають цільну форму, м’які, еластичні, міцні, швидко набувають температуру тіла дитини. Массажери виготовляються у формі «Рибка» і «Хрюша», в кожному виробі є спеціальний отвір, щоб малюк міг з легкістю тримати його в руці. Поверхня массажера має дрібні пухирці для ніжного масування ясен. Варто пам’ятати, що массажер для ясен буде корисний тільки в тому випадку, якщо він вироблений із якісних матеріалів і буде безпечним для дитини.

Ми впевнені, що масажери для ясен «Хрюша» і «Рибка» прийдуться до «смаку» Вашій дитині і стануть незамінною річчю в період прорізування зубчиків. Тепер Ви можете придбати каучукові масажери виробництва «Київгума» на сайті найбільшого Інтернет-супермаркету Rozetka.ua тута також багато інших товарів, необхідних вашому малюку тут.

Нагадаємо, на сьогоднішній день, виробництво «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), ДСТУ ISO 13485:2005 та міжнародні – TUV SUD ISO9001:2008 і TÜV Austria EN ISO 13485:2012.

 

Останні новини
Дані успішно відправлені