Працюємо над підвищенням енергоефективності разом з Центром РЕЧВ
20.07.2021

«Київгума» продовжує роботу з Центром ресурсоефективного та чистого виробництва. Так, фахівці центру уже провели детальне обстеження нашого підприємства за визначеними напрямками, серед яких і розподіл та транспортування технічної пари, баланс втрат енергоресурсів обладнанням, визначення місць втрат повітря та фактична ефективність роботи обладнання.

За результатами обстеження Центр РЕЧВ запропонував ряд технічних рішень, спрямованих на більш ефективне використання енергоресурсів, запобігання втрат теплової енергії, покращення умов праці виробничого персоналу.

Приємно тішить те, що фахівці центру відзначили «Київгуму» як підприємство з досить високими стандартами, а ділянок, де ми можемо підвищити рівень енергоефективності з допомогою центру дуже небагато.

Разом зі спеціалістами РЕЧВ ми вже склали план дій на найближчі декілька місяців – протягом серпня-вересня ми реалізуємо технічні заходи відповідно до даних нам рекомендацій, після чого фахівці центру проведуть ряд тренінгів для працівників підприємства.

 

Останні новини
Дані успішно відправлені