Назад
Рукавички латексні медичні анатомічні

ПРИЗНАЧЕННЯ:
Призначені для захисту рук персоналу під час виконання професійних обов’язків в медичній сфері та інших галузях народного господарства

ПЕРЕВАГИ:

• Багаторазового використання
• Підлягають дезінфекції
• Підвищеної міцності
• Мають анатомічну форму та подовжену крагу
• Зберігають тактильні відчуття
• Виготовлені з натурального латексу

ОПИС ТА ХАРАКТЕРИСТИКА
Рукавички медичні виготовляються з натурального латексу за ТУ У 22.1-35115248-045:2020. Потовщена міцна стінка та подовжена крага рукавичок забезпечує посилений рівень захисту, в т.ч. більшу стійкість до механічних ушкоджень. Рукавички підлягають дезінфекції та можуть використовуватися багаторазово. Анатомічна форма рукавиць (окремо на ліву та праву руку) повністю передає форму долонь та створює максимальний комфорт на протязі тривалого часу використання. М’який, еластичний матеріал та текстурована поверхня в долонній частині і на пальцях максимально зберігає тактильні відчуття. Подовжена крага сприяє надійній фіксації рукавички на руці. Рукавички нестерильні.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ
Після використання рукавички, надіті на руку, необхідно промити, протерти паперовою або марлевою серветкою, рушником, опудрити тальком або крохмалем. Потім зняти рукавички з рук, вивертаючи їх на виворітну сторону, опудрити ще раз і висушити на повітрі або в сушильній шафі при температурі не вище 70 °С.
МЕТОДИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ
Дезінфекцію рукавичок проводять шляхом кип’ятіння їх у воді протягом 30 ± 5 хвилин. В процесі застосування рукавички повинні витримувати п’ятикратну обробку кип’ятінням у воді.
ЗБЕРІГАННЯ.
Рукавички латексні необхідно зберігати в упаковці виробника в приміщенні за температури від +0ºС до +25ºС та відносній вологості не більше 80% на відстані не менше ніж 1 м від нагрівальних приладів. При зберіганні рукавички не повинні піддаватися дії масел, бензину та інших речовин, що руйнують гуму.
ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА.
Виробник гарантує якість рукавичок при дотриманні умов зберігання та експлуатації.
Гарантійний термін зберігання рукавичок – 1 рік з дня виготовлення.
УПАКОВКА:
Індивідуальна: п/п пакет – 1 пара.
Групова: гофрокороб – 50 пар.

    Задати питання

    [recaptcha]

    Дані успішно відправлені