Шість років у Броварах!
12.09.2019

Дванадцятого вересня ТОВ «Київгума» святкує шосту річницю свого переїзду до міста Бровари та початку роботи на новому виробничому майданчику. Отож, вже традиційно, пропонуємо згадати про наші найважливіші досягнення за цей час.

Переїзд до Броварів став новою чистою сторінкою в історії «Київгуми». Незважаючи на те, що нашому підприємству майже 90 років, у цьому місті нам довелося починати все з нуля та перетворювати занедбану територію на сучасне виробництво. Для цього ми провели докорінну реконструкцію старих будівель на цьому майданчику та звели декілька абсолютно нових будівель, де обладнали сучасні виробничі й офісні приміщення.

Усі ці роки наше підприємство продовжує бути лідером в своєму сегменті. Ми постійно працюємо над своїм розвитком, оновлюємо матеріально-технічну базу, впроваджуємо нові технології, проходимо аудити з контролю якості товарів та розширюємо асортимент продукції. Зокрема, цього року «Київгума» презентувала наступні новинки: формові вироби для залізничного транспорту, кольорові стрічки та накладки на сходи, побутові рукавички з подовженою ПВХ-манжетою, більні пальці для індиків, та багато інших товарів.

За час функціонування підприємства в Броварах ми змогли зробити чимало величезних кроків до успіху:

  • Реконструювали та модернізували декілька виробничих приміщень,
  • Встановили обладнання для автоматичного пакування товарів для малюків,
  • Придбали установку для автоматичної мийки фармацевтичної пробки,
  • Закупили сучасне обладнання для інструментального цеху,
  • Розробили декілька нових торгових марок,
  • Розширили співпрацю з великими торговими мережами України,
  • Придбали обладнання для виготовлення великогабаритних килимів та покриттів для фермерських господарств,
  • Розширили ринки збуту на 29 країн світу.

Поточний рік став для нас знаковим ще й тому, що ми офіційно ввели у продаж продукцію нового бренду GooGookyiv. Сьогодні товари для малюків від цієї торгової марки стали доступними в багатьох магазинах країни, а також в найбільшому українському інтернет-магазині Rozetka.ua. Також серед наших цьогорічних досягнень – новації в пакуванні продукції дочірньої компанії «Альберт-Київгума ЛТД». Нова додаткова упаковка товарів є не тільки сучасною, презентабельною та стильною, а й зручною в транспортуванні та зберіганні.

За останній рік ми стали членами Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) та розпочали співпрацю з Офісом з просування експорту України. Це дозволить нашому підприємству знаходити нових партнерів та потенційних клієнтів, розширити ринки збуту, отримувати консультації провідних експертів з розвитку бізнесу та вигідно себе презентувати на українській та міжнародній аренах.

Звісно ж, ми не збираємося зупинятися на досягнутому, адже ми повинні втримувати лідерські позиції на ринку, а це вимагає чималих зусиль та плідної праці. Хочеться щиро привітати весь наш колектив з шостим роком діяльності в Броварах. Дякуємо кожному за плідну роботу та за злагодженість у праці, адже це – одні з найголовніших факторів успіху «Київгуми»!

Останні новини
Дані успішно відправлені