У стінах “Київгуми” провели круглий стіл «Промисловий діалог із владою»
06.07.2021

Сьогодні «Київгума» зустрічала учасників круглого столу «Промисловий діалог із владою», організованого Київською обласною державною адміністрацією та Українською асоціацією підприємств легкої промисловості «Укрлегпром». У стінах «Київгуми» для обговорення актуальних питань галузі, зокрема й кадрового забезпечення, зібралися керівники органів виконавчої влади Київської області, місцевої влади та керівники галузевих підприємств і навчальних закладів.

Під час зустрічі обговорили чимало питань підготовки фахівців для легкої промисловості та інших галузей, варіанти налагодження продуктивної співпраці служби зайнятості з підприємствами галузі та можливості підвищення попиту на українську продукцію на внутрішньому ринку.

«Київгума» завжди підтримує конструктивний діалог з владою. Саме тому, отримавши запит на проведення круглого столу у стінах нашого підприємства, ми одразу ж погодили зустріч.

Тож дякуємо Укрлегпром за ініціативу та Київській обласній державній адміністрації за відкритість та готовність до діалогу з місцевим бізнесом.

Останні новини
Дані успішно відправлені