Відкриваємо нові виробничі можливості!
02.12.2019

Інвестиція в розвиток є одним з найбільш важливих пріоритетів нашого підприємства. ТОВ «Київгума» постійно працює над модернізацією свого виробництва, адже ми розуміємо, що нове обладнання – це нова продукція, нові ринки збуту та нові клієнти.

Влітку цього року «Київгума» розмістила замовлення на виготовлення великогабаритного пресу в українського виробника і от сьогодні відбувається його монтаж в цеху. 
В чому його перевага? А в тому, що максимальне навантаження пресу становить 1000 тонн, а габаритні розміри плити – 1200*1800 мм! Це дозволяє нам розширити свій товарний асортимент та доповнити лінійку продукції великогабаритними формовими виробами. Планується, що вже до середини грудня ми зможемо повністю закінчити монтаж та провести перший запуск нового обладнання.

А першими виробами, які ми будемо виготовляти на новому пресі, будуть два нових види великих побутових килимків розмірами 1000х1500х16 мм та 916х1500х12 мм. (до цього ми виготовляли килимки максимальним розміром 750х750 мм). Більше деталей про нові вироби ми розповімо згодом в окремій статті. Отож чекайте на новини!

Останні новини
Дані успішно відправлені