Візит партнера зі Швейцарії – контрактне співробітництво у перспективі!
17.01.2020

Уже вдруге за тиждень з самого початку року ми зустрічаємо іноземних партнерів! На цей раз до нас завітав комерційний директор швейцарської компанії  «Schwihag AG», яка займається розробкою та модернізацією компонентів залізничних шляхів та стрілочних переводів.

«Schwihag AG» – компанія, історія якої налічує майже 50 років. Сьогодні вона відома в усьому світі як один із лідерів своєї галузі. Продукцію, котру пропонують швейцарці, використовують у метрополітені, на залізницях та на трамвайних лініях в багатьох країнах. Завдяки рішенням, які втілює «Schwihag AG», вдається покращити експлуатаційну готовність транспортних шляхів та відчутно знизити витрати на їхню реставрацію.

Керівник компанії відвідав «Київгуму» з метою особистого знайомства, а найголовніше – задля огляду потужностей виробництва. Партнер був вражений рівнем підготовки виробництва та був захоплений різноманіттям товарів, що ми виробляємо. За результатами зустрічі ми намітили серйозні перспективи щодо подальшої співпраці. Дякуємо пану Стефану за візит та розраховуємо на плідне співробітництво!

Останні новини
Дані успішно відправлені