Візит польських гостей на «Київгуму».
23.05.2018

Учора відбувся робочий візит на «Київгуму» делегації Гродзіского повіту Республіки Польща в рамках програми співпраці міст-побратимів. У складі відвідувачів – представники керівництва староства Гродзіского повіту.

Гості ознайомилися з діяльністю нашого підприємства, номенклатурою продукції, що випускається і динамікою розвитку виробництва. У ході зустрічі учасники делегації відвідали виробничі підрозділи і змогли побачити весь процес виробництва безлічі видів продукції.911

Під час зустрічі польські представники дізналися про особливості розвитку національної компанії та позиції «Київгуми» на ринку, про впровадження інвестиційних проектів, в рамках яких модернізується і нарощується виробництво. Уже сьогодні ми є розвиненим підприємством, яке йде в ногу зі світовими тенденціями, а за оцінками фахівців за обсягами виробництва гумотехнічної продукції в Україні «Київгума» є безперечним лідером.

Гості висловили своє захоплення напрямками розвитку великого виробника, були здивовані тим, що наше підприємство орієнтоване на поставку такої кількості матеріалів і готових виробів (більше 3500 найменувань) для всіх галузей народного господарства країни і зарубіжжя. Непідробно їх вразила висока компетенція і привітність персоналу.

У кінці зустрічі польські представники висловили надію на тривалу співпрацю в різних областях Броварського району і Гродзіского повіту та бажання неодноразово відвідувати наше підприємство. 

Останні новини
Дані успішно відправлені