Визнана якість!
02.10.2019

Цьогоріч «Київгума» не бере участі в медичній виставці «Охорона здоров’я», яка проходить у київському Міжнародному виставковому центрі. Таке рішення було ухвалене тому, що ми вирішили направити свої сили на більш масштабні експозиції в Європейському Союзі та в Середній Азії. Зокрема, вже зовсім скоро ми візьмемо участь у виставці в Баку та відвідаємо медичну експозицію в Дюссельдорфі.

Незважаючи на це, представники нашої компанії відвідали цьогорічну виставку. Серед експонентів були присутні наші американські конкуренти, які презентували свій продукт – джгут «SWAT», який є аналогом нашого універсального гумового джгута «Омега». Відвідувачі мали змогу помітити, що за своєю якістю та тактичними характеристиками обидва джгути є майже ідентичними, але разом з тим, «Омега» від ТОВ «Київгума» значно дешевший за «SWAT»!

Крім того, на «Охорона здоров’я-2019» не обійшлося й без джгута Есмарха нашого виробництва, принцип дії якого демонстрували волонтери. Але найцікавішим є те, що конкретно той джгут, яким користувалися на виставці, був випущений аж 29 років тому! Те, що навіть через стільки років після свого виготовлення цей джгут не втратив своїх характеристик і досі може використовуватися, і є найголовнішим підтвердженням та визнанням високої якості наших товарів.

Отже, хоч цього разу ми й не були присутні на «Охороні здоров’я», ця виставка ще раз змогла підтвердити беззаперечну якість нашої продукції!

Останні новини
Дані успішно відправлені