Запрошуємо на виставку Агро2018 в Києві!
30.05.2018
   Раді повідомити про участь нашої компанії в виставці міжнародного масштабу АГРО-2018. Форум провідних компаній агропромислового комплексу України та зарубіжжя відбудеться в Києві 6 по 9 червня цього року на території ВДНХ. 
ТОВ «Київгума», як один з провідних виробників продукції для тваринництва, сільського господарства продемонструє свою нову продукцію та передові технічні можливості для задоволення різноманітних потреб замовників. Серед великого переліку товарів будуть представлені такі вироби:
– харчові трубки та шнури, пластини гумові для комплектації обладнання харчової промисловості;
– соски для випоювання тварин, сосковий панчіх для комплектації доїльних установок та обладнання з первинної обробки молока (використовується в сільському господарстві);
– покриття для тваринницьких ферм, корівників;
– кільця гумові ущільнюючі круглого перетину для ущільнення гідравлічних паливних, мастильних та пневматичних пристроїв в сільському господарстві;
– манжети гумові ущільнюючі для гідравлічних пристроїв для ущільнення у гідравлічних пристроях в сільському господарстві, та багато інших виробів.
    planНаше підприємство єдине в Україні має повний замкнутий цикл виробництва від проектування і виготовлення оснастки та гумової суміші до випуску готового виробу.
ТОВ «Київгума» – надійний постачальник на національному ринку. Партнерами є найбільші дистриб’юторські компанії як нашої так і зарубіжних країн.Компанія «Київгума» є інвестиційно-привабливою для міжнародних партнерів. Адже жодне з подібних підприємств в країнах СНД не може запропонувати такий широкий асортимент в 3500 найменувань продукції з гуми, латексу, силікону, ПВХ, пластмаси. Так, сьогодні близько 50% виробів підприємство експортує в 22 країни світу.
Важливим аспектом є те, що ТОВ «Київгума» успішно пройшла сертифікацію на відповідність міжнародним стандартам і отримала міжнародні сертифікати якості TÜV SÜD ISO 9001: 2015 і TÜV Austria EN ISO 13485: 2012 у галузі розробки, виробництва і продажу виробів медичного призначення і гумотехнічних виробів.
Неодмінно завітайте до нашого стенду – крім цікавої та корисної інформації, яка стане фундаментом для нових перспективних форм взаємовигідної співпраці, на вас чекає як завжди щось особливе!
Запрошуємо на виставку 6-9 червня 2018 в м. Київ, на ВДНГ пав. №12-А «Тваринництво. Ветеринарія», місце 34. План виставки та місце розміщення стенду додано.

12PAV 14 05 2018 s

Останні новини
Дані успішно відправлені