Запрошуємо на «Зброю та безпеку-2019»!
03.10.2019
З 8 по 11 жовтня в столичному МВЦ (Броварський проспект, 15) буде проходити Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека-2019», у якій вже не вперше візьме участь ТОВ «Київгума». Експозиція традиційно присвячена Дню захисника України та має величезне практичне й суспільне значення. Це – відмінний інструмент для поглиблення технічної співпраці з іншими державами, об’єднання всіх громадян України та демонстрації військового потенціалу нашої Батьківщини.

Відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з озброєнням сухопутних військ, правоохоронних органів, прикордонників, військової авіації. Також на експозиції буде представлене індивідуальне екіпірування солдата, яке використовується під час бойових дій.

ТОВ «Київгума» також буде презентувати свої досягнення на виставці «Зброя та безпека». Зокрема, ми представимо вироби тактичної медицини, укомплектовані тактичні й туристичні аптечки, медичну продукцію, гумотехнічні вироби для військової техніки та багато інших товарів. Ми продемонструємо, що український виробник може виготовляти продукцію тактичної галузі, яка за своєю якістю анітрохи не поступається європейській!

Час роботи виставки для відвідувачів: з 8 по 10 жовтня з 10:00 до 18:00 та 11 жовтня з 10:00 до 16:00.

Ми запрошуємо усіх охочих відвідати нашу експозицію на «Зброї та безпеці»! Чекаємо на вас у першому павільйоні на стенді № 1-D31.

Останні новини
Дані успішно відправлені