«Зброя та безпека»: результати та досягнення
11.10.2019

Днями в столичному Міжнародному виставковому центрі завершилася чергова виставка «Зброя та безпека-2019». Цьогорічна експозиція стала надзвичайно масштабною та зайняла одразу декілька величезних павільйонів. Наше підприємство також презентувало свою продукцію, яка привернула до себе увагу величезної кількості відвідувачів. Отже ми готові підбити підсумки та розповісти про свої досягнення на «Зброї та безпеці».

Стенд ТОВ «Київгума» постійно відвідували гості. Цього року це були не тільки прості відвідувачі, а й багато спеціалістів та представників компаній, які могли б стати нашими потенційними партнерами чи клієнтами. Також нашою продукції цікавилися військові, парамедики та волонтери. Всі вони підкреслювали високу якість товарів та відзначали, що вони майже не мають аналогів на українському ринкові.

Вже традиційно, найбільшою популярністю користувалися наші тактичні аптечки та аптечки типу «Турист-мисливець». Їхнє наповнення сподобалося не лише військовим, а й мисливцям, туристам, працівникам тренінгових центрів. Всі вони погодилися з тим, що наші аптечки зможуть допомогти врятувати життя та здоров’я поранених у найкритичніших ситуаціях.

Багато хто з відвідувачів не просто розглядав продукцію ТОВ «Київгума», а й активно її тестував. Так, парамедики та військові перевіряли на міцність наші джгути, а тренери з самооборони приділяли найбільшу увагу гумовим макетам кийків, ножів, гранат та пістолетів.

«Зброя та безпека-2019» стала надзвичайно плідною експозицією для нашого підприємства. Ми познайомилися з багатьма потенційними та клієнтами, – як українцями, так і іноземцями. І звісно ж, на цьому виставковий сезон для «Київгуми» не завершується! Слідкуйте за нашими новинами!

 

 

 

 

 

 

Останні новини
Дані успішно відправлені