“Зброя та безпека”: як ми себе показали
17.10.2018

Днями в київському МВЦ офіційно завершилася чергова Міжнародна виставка «Зброя та безпека-2018». Цьогорічна експозиція була присвячена Дню захисника України. Виставка займала одразу декілька залів та зібрала кількадесят експонентів з різних країн світу. ТОВ «Київгума» також презентувало свою продукцію на вказаній виставці та привернуло до себе чимало уваги відвідувачів. Отож ми, як годиться, підбиваємо підсумки та розповідаємо про свої досягнення на нашій черговій експозиції.

«Київгумівський» стенд майже безперестанку зустрічав гостей. Нами цікавилися військові, поліцейські, воїни ООС та парамедики. Окрім того, ми повсякчас зустрічали представників компаній, пов’язаних з виготовленням продукції або надання послуг у військовій сфері.

На «Зброї та безпеці» наша команда презентувала одразу декілька новинок: аптечку медичну загальновійськову, аптечку «Турист-мисливець», оклюзийні пов’язки, термозахисні ковдри, назофарингеальні повітроводи, парамедичні ножиці. Більшість цих товарів не мають аніяких аналогів на вітчизняному ринку, отож ми можемо вважати їх дійсно революційними.

Найбільше інтересу відвідувачів викликали наші аптечки медичні загальновійськові індивідуальні. Військові та парамедики підкреслювали якість та правильність та якість їхнього наповнення та вказували, що вони набагато ефективніші, аніж ті, що пропонують військовослужбовцям від держави.  Аптечками цікавилися й дистриб’юторські компанії та магазини товарів для військових.

Не меншою популярністю користувалися й аптечки типу «Турист-мисливець». Їх наповнення охоче розглядали прості відвідувачі, котрі захоплюються мисливством, рибалкою або ж туризмом, представники магазинів та працівники тренінгових центрів. Усі одностайно зійшлися на тому, що такі аптечки стануть у пригоді в багатьох екстрених ситуаціях та допоможуть врятувати життя пораненим.

Засоби тактичної медицини від «Київгуми», зокрема оклюзійні пов’язки, джгути «Омега» та термоковдри, також отримали чимало захоплених відгуків. Багато військових та парамедиків активно тестували вироби, перевіряючи, як саме вони будуть себе проявляти в польових умовах.

Працівники центрів тактичної підготовки та військовослужбовці особливо активно цікавилися гумовими макетами ножів, гранат, кийків та пістолетів. Вони зазначали, що такі вироби якнайкраще підходять для тренування українських військовослужбовців.

Представники великих виробничих компаній з випуску військової техніки особливо зацікавилися широким асортиментом гумових ущільнювачів від «Київгуми». Не обходили стороною й наші техпластини та гумові килими.

За кілька днів виставки ми ознайомили зі своєю діяльністю декілька сотень відвідувачів, роздали сотні візитівок та взяли кілька десятків контактів. Наша компанія вже змогла намітити нові партнерства, у тому числі й з іноземними підприємцями. Наразі ми зосередимося на прийдешній медичній виставці в Дюссельдорфі – першій експозиції європейського рівня, у якій ми плануємо брати участь. Слідкуйте за нашими новинами!

Останні новини
Дані успішно відправлені