Зустрічаємо партнерів з MICHAUD Export!
15.01.2020

Зимові свята добігли кінця, а значить, настав час повертатися до насиченої роботи! Отже, новий робочий тиждень розпочався для нас з візиту наших хороших друзів та партнерів з французької групи компаній MICHAUD Export. Нагадаємо, що це один з найбільших європейських дистриб’юторів діелектрики. Цього разу наші колеги провели зустріч з менеджером по закупівлям Анною Марією Галевич та менеджером з якості Алексісом Девертом.

Минулий рік став по-справжньому визначним і для нас, і для наших партнерів. Завдяки тісній співпраці та детальним підготовкам «Київгума» налагодила постачання товарів засобів індивідуального захисту для MICHAUD Export.

Наша нова зустріч була необхідною,  аби  обговорити поточні потреби наших французьких партнерів та намітити майбутні поставки діелектрики до Франції. До того ж, пан Деверт лиш нещодавно приступив до обов’язків менеджера з якості, а отже, він мав чудову нагоду вперше особисто ознайомитися з нашими виробничими потужностями та технологіями виготовлення ЗІЗ.

Ми щиро вдячні нашим французьким партнерам за візит! Впевнені, що наша подальша співпраця буде такою ж приємною, плідною та взаємовигідною!

Останні новини
Дані успішно відправлені