Звання “Import Export Award” – чергове досягнення колективу ТОВ «Київгума»
25.10.2016

В цьому місяці оргкомітетом Національного Бізнес-Рейтингу України проводилось статистичне ранжування показників зовнішньоекономічної діяльності підприємств України, в тому числі і ТОВ «Київгума». Національний бізнес-рейтинг – це міжнародна рейтингова програма. Головна її ціль – визначити лідерів економіки серед українських підприємств за фінансово-економічними показниками підприємства.

Раді повідомити Вам, що за підсумками ранжування ТОВ «Київгума» посіло 1-е місце в рейтингу та отримало звання «Import Export Award». Наша компанія отримала «Золото» в номінаціях «Імпортер року 2016» та «Експортер року 2016». Слід зазначити, що звання «Import Export Award» не лише вказує на значний внесок ТОВ «Київгума» у соціальний та економічний розвиток нашої країни, але й демонструє іншим учасникам ринку (партнерам, клієнтам, інвесторам) – надійність і перспективність нашого підприємства.

Тож, дякуємо колективу підприємства «Київгума» за їх плідну і наполегливу працю та бажаємо успіхів та високих досягнень у майбутньому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні новини
Дані успішно відправлені